Wellness pobyty
v Karlových Varech

Odpočinek ve vířivce, v sauně či na masáži ve spojení s unikátním klima Karlových Varů a okolní přírody jsou perfektní kombinací pro dokonalý odpočinek. A pokud se rozhodnete přijet na 4 noci, můžete využít příspěvek na ubytování v hodnotě 2500 Kč.

Získejte zdarma voucher na 2500 Kč pro wellness pobyty

V rámci podpory turismu vám město Karlovy Vary přispěje na ubytování během vašeho wellness pobytu. Slevový voucher je platný do 31.3.2021 ve všech hotelech, které se tohoto programu účastní. Celý proces je velmi jednoduchý…

1

Získejte voucher

Zaregistrujte se na webu karlovyvary.cz/voucher. Voucher získáte zdarma a registrací se k ničemu nezavazujete. Po registraci vám přijde e-mail s voucherem - slevovým kódem, který je platný 7 dní. Voucher je možné uplatnit na wellness pobyt v minimální délce čtyř nocí a v minimální hodnotě rezervace 9000 Kč.
Získat voucher

2

Zarezervujte si ubytování

Vyberte si z nabídky wellness hotelů, které akceptují VARY°Voucher. Při rezervaci informujte hotel o vašem voucheru. Hotel vám následně sníží cenu ubytování o částku na voucheru.
Wellness Balíčky hotelů

Nevyhovují Vám podmínky VARY°Voucheru?

Nevadí. I tak si můžete vybrat z široké nabídky wellness balíčků více než 70ti karlovarských hotelů, které nabízejí wellness služby.

Zobrazit wellness hotely

Co dělat ve Varech

Karlovy Vary jsou nejzelenějším městem České republiky. Stačí pár kroků z kolonády a ocitnete se v obklopení přírody zdejších lázeňských lesů, plných turistických stezek ke zdejším rozhlednám. V okolí pak najdete nepřeberné množství památek, hradů a dalších možností výletů.

Historické centrum,
kolonády a prameny

Navštívit Karlovy Vary a neprojít se po kolonádě? To by snad ani nebylo možné. Podívejte se, jak nejlépe objevit všechny kolonády při jedné procházce a čím je která kolonáda zajímavá.

Karlovy Vary
REGION CARD

Letos získáte REGION CARD opravdu výhodně. Výrazně jsme ji pro vás zlevnili, abychom vám co nejvíce přiblížili turistické atrakce a nejrůznější aktivity v celém kraji. S kartou máte zdarma veřejnou dopravu, vstup do většiny muzeí, na hrady a zámky, do bazénu, aquaparku, apod.

Koupit kartu on-line

Pokud vám nevyhovuje zakoupení karty online, lze ji získat v infocentru, či ve vybraných hotelech (informujte se při rezervaci vašeho ubytování).

REGION CARD - Dospělý

Dospělý
  • 2 dny: 650 Kč 350 Kč
  • 4 dny: 1000 Kč 550 Kč
  • 7 dní: 1500 Kč 1000 Kč

REGION CARD - Rodina

Rodina
  • 2 dny: 1400 Kč 1000 Kč
  • 4 dny: 2300 Kč 1300 Kč
  • 7 dní: 3500 Kč 2000 Kč
(2 dospělí + 2 děti do 15 let)

Zdarma i se slevou

40+ turistických míst a služeb ZDARMA, 40+ turistických míst se slevou 10-50 %

Doprava

Doprava v Karlových Varech a Mariánských Lázních ZDARMA

Průvodce

Tištěný průvodce ZDARMA
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Infocentrum

Lázeňská 14
360 01 Karlovy Vary

  • Po - Ne: 8:00 - 18:00
  • (Pauza: 12:30 - 13:00 )
mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2020 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen