Přírodní koupaliště
a bazénová centra

Léto, sluníčko, pláže a moře čisté vody. Užijte si dovolenou, jak se patří, a objevte krásy karlovarských vodních spotů.

Rolava

Volnočasový areál přístupný zdarma

Volnočasový areál Rolava je místem pro sportovní vyžití a relaxaci uprostřed Karlových Varů. V areálu naleznete písečné pláže a přírodní koupaliště včetně dvou ostrovů. Nad vodní plochou vykonávají dozor plavčíci a k dispozici je i ošetřovna. V bezbariérovém areálu můžete využít také dětské hřiště, velkou vzduchovou trampolínu, 1300 m dlouhou in-line dráhu, workoutovou sestavu a fitness prvky. Do areálu není povolený vstup se psy.

Koupaliště s okolím
Atrakce pro děti
Půjčovna šlapadel

KV Arena

Venkovní i vnitřní bazén se skluzavkami

S kartou REGION CARD máte vstup zdarma

Uvnitř areálu najdete bazén o délce 25 metrů s šesti plaveckými dráhami, tobogan, parní i suchou saunu a relaxační zónu s masážními tryskami a vířivkou. Venkovní bazén poskytuje tři plavecké dráhy a na své si přijdou i děti v dětském výukovém bazénku se skluzavkou a brouzdalištěm. Využít můžete také plážový volejbal či dětské hřiště s pískovištěm.

Vnitřní skluzavka
Venkovní bazén
Dětské hřiště u bazénu

Přírodní koupaliště Michal

15 minut autem od Karlových Varů

Koupaliště je právem přezdíváno Sokolovské moře nejen pro svou mimořádně čistou vodu, ale také kvůli dlouhé pískové pláži. V moderním vodním areálu najdete skvělé atrakce pro děti i dospělé: největší venkovní tobogán v České republice, velké vodní trampolíny, vodní ledovec a houpačky, skluzavky, šlapadla, dětské brouzdaliště a mnoho dalšího.

Největší venkovní tobogan v ČR
Písečná pláž
Vodní atrakce
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Pobočku najdete na adrese

Císařské lázně
Mariánskolázeňská 2
360 01 Karlovy Vary

Provozovatel

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary

IČ: 26330725
DIČ: CZ26330725

infocentrum@karlovyvary.cz

mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2022 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen