Vary s dětmi

Karlovy Vary vítají malé i velké návštěvníky s otevřenou náručí. Užijete si tu s dětmi spoustu legrace, ať už u vody, na hřišti, nebo v přírodě.

Svatý Linhart

Lanové centrum a obora se zvířaty

S kartou REGION CARD máte lanové centrum s 10% slevou

V přírodním lanovém centru Svatý Linhart si můžete vybrat ze šesti lezeckých okruhů pro děti i dospělé, včetně speciální trasy pro děti od pěti let. Po adrenalinovém zážitku můžete relaxovat v přilehlé oboře a obdivovat jeleny, daňky a divoká prasata v jejich přirozeném prostředí na ploše téměř sedmi desítek hektarů. K tomu účelu slouží, kromě klasických pozorovatelen, i soustava můstků, která místy vyvádí stezku až do šestimetrové výšky. Vstup do obory je zdarma.

Lanové centrum
Pozorovací stezka nad oborou
Srnka v oboře

Diana

Motýlí dům a mini zoo u rozhledny Diana

S kartou REGION CARD máte vstup zdarma na lanovku i do Motýlího domu

Z centra Karlových Varů jste tu raz dva. Nasedněte na lanovku poblíž Grandhotelu Pupp a nechte se vyvézt k rozhledně Diana s nádherným výhledem do okolí. Hned vedle objevíte Motýlí dům, kde vás obklopí tropické klima a stovky exotických motýlů z celého světa. Nechte si je sednout na rameno a prohlédněte si je z naprosté blízkosti. Pokud jste milovníkem zvířat, nenechte si ujít návštěvu přilehlé mini zoo, kam je vstup zdarma. Pohladit si zde můžete například kamerunské kozy, poníky či göttingenská miniprasátka. Od rozhledny můžete pokračovat krásnou procházkou po vyhlídkách, která vás zavede pěšky zpět do centra.

Rozhledna Diana
Motýlí dům
Mini zoo

Svatošské skály

Jedinečné skalní útvary a Dětský ráj | 2,5 km pěšky či na kole

Udělejte si výlet malebným údolím řeky Ohře ke Svatošským skalám. Z Karlových Varů (od parkoviště Doubí) sem vede 2,5 km cyklostezka po rovině, pozor tedy na cyklisty, pokud jdete pěšky. Ke skalám, jejichž název vychází z místních pověstí o zkamenělém svatebním průvodu, se dostanete přes lanový most. Po prohlídce skal se vraťte přes most k Dětskému ráji. Na děti tu čeká zábava v podobě obří vzduchové trampolíny nebo projížďky na indiánských koních. Ty nejmenší rád sveze shetlandský poník Lojza. V přírodním areálu dále najdete mini zoo, dětské hřiště, lezecké atrakce, veřejné ohniště a stylové občerstvení U Indiána.

Svatošské skály
Projížďky na koních
Trampolína v Dětském ráji

Rolava & Meandr Ohře

Spousta aktivit ve volnočasových areálech

S kartou REGION CARD si na Rolavě půjčíte sportovní vybavení zdarma

Volnočasový areál Rolava je místem pro sportovní vyžití a relaxaci. V areálu naleznete 1300 m dlouhou in-line dráhu, dětské hřiště, trampolínu, lanové centrum, písečné pláže a přírodní koupaliště s řadou vodních atrakcí včetně aquazorbingu. Meandr Ohře nabízí pro změnu 930 metrů dlouhou in-line dráhu, dětské i adrenalinové hřiště a průtočný náhon, který se klikatí meandrem a vytváří v něm četná jezírka. K dispozici jsou také dvě hřiště pro petanque, plážový volejbal či badminton.

Meandr Ohře
Rolava

Dětské vnitřní herny

Nekonečná zábava pod jednou střechou

Zábavní centrum Hopa Hopa a Hafík nabízí nepřeberné množství dětských atrakcí, jako jsou například velké prolézačky, skluzavky, skákací hrady, trampolíny, lezecké stěny, bobová dráha, elektrická autíčka, gladiátor aréna či multifunkční sportovní hřiště. Samozřejmostí je dětský koutek pro nejmenší a příjemné posezení s občerstvením.

Hopa Hopa
Hafík
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Pobočku najdete na adrese

Lázeňská 14
360 01 Karlovy Vary

Provozovatel

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary

IČ: 26330725
DIČ: CZ26330725

infocentrum@karlovyvary.cz

mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2022 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen