Romantika

Užijte si nezapomenutelné romantické chvíle ve městě plném jedinečných výhledů a magických míst. Dopřejte sobě i své lásce soukromý wellness, vyjížďku na koních či procházku po romantických zákoutích Karlových Varů.

Privátní wellness

Hýčkejte se v překrásných karlovarských lázních

Vychutnejte si společně se svou milovanou polovičkou romantický wellness při svíčkách. Užijte si příjemné chvíle ve dvou v privátní sauně a vířivce, na párové masáži či v pivních lázních. Za návštěvu určitě stojí také lázně s dlouholetou tradicí, jakými jsou Alžbětiny lázně.

Zámecké lázně
Pivní lázně

Vyhlídkový let

Zažijte rande v nebi

Ocitněte se na chvíli v oblacích a prohlédněte si Karlovarský kraj z ptačí perspektivy. Nechte se unášet větrem a zažijte neopakovatelnou poetiku vzduchoplavby v horkovzdušném balónu, anebo si vychutnejte romantický let v moderní Cessně a vzlétněte vstříc západu slunce se soukromým pilotem a lahví šampaňského.

Vyhlídkový let

Procházka

Romantika na každém kroku

Karlovy Vary splňují vše, co by měla romantická procházka nabídnout: překrásnou přírodu, nezapomenutelné výhledy, romantická zákoutí a malebnou architekturu. Projděte se po nejkrásnějších vyhlídkáchhistorickým centrem kolonád, anebo vystoupejte k sadům Jeana de Carro, k nimž vede krásná stezka nabízející tajuplnou a jedinečnou procházku zapomenutými místy Karlových Varů.

Mlýnská kolonáda
Výhled ze Sadů Jeana de Carro

Vyjížďka na koních

Dopřejte si koňskou dávku romantiky

Prozkoumejte krásy karlovarské přírody z koňského hřbetu. Vyhoupněte se do sedla a zažijte dobrodružství, na které jen tak nezapomenete. Z jízdárny Kozodoj vás vezmou na vyjížďku s krásným výhledem na Karlovy Vary. S koňmi si můžete užít nejen projížďku přírodou, ale i jízdárenský výcvik. Využít můžete také nedalekého jezdeckého klubu Pegas či jízdárny na Farmě Fojtov.

Vyjížďka na koních

Romantická večeře

Láska opravdu prochází žaludkem...

Rádi byste svůj kouzelný den ve dvou zakončili vynikající večeří v útulném prostředí, kde vás potěší osobitým přístupem, diskrétností a zážitkovým menu? Romantikou přímo nabitá restaurace Le Marché leží na okraji lázeňské zóny přímo u řeky. Restauraci Tusculum najdete pro změnu v nejkrásnější a nejstarší vilové čtvrti Karlových Varů. Náš poslední tip vás zavede přímo do centra k Tržní kolonádě, nad touto nejromantičtější kolonádou najdete restauraci Promenáda.

Promenáda
Le Marché

Západ slunce

Pokaždé jiný, pokaždé dech beroucí

Jedinečný západ slunce nad historickým centrem Karlových Varů si můžete vychutnat z malebného altánku vyhlídky Camera obscura či o něco výše z vyhlídky Tři kříže. Úchvatný výhled s červánkovou oblohou, zbarvující lázeňské kolonády, můžete obdivovat i v samotném centru města ze Sadů Jeana de Carro.

Západ slunce od Tří křížů
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Pobočku najdete na adrese

Císařské lázně
Mariánskolázeňská 2
360 01 Karlovy Vary

Provozovatel

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary

IČ: 26330725
DIČ: CZ26330725

infocentrum@karlovyvary.cz

mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2022 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen