Když prší

Prší, prší, jen se leje? Nezoufejte, v Karlových Varech je spousta zábavy, i když počasí nepřeje. Odpočiňte si v lázních, inspirujte se v muzeích, nebo se zabavte v dětském centru.

Lázně & Wellness

Alžbětiny lázně & Zámecké Lázně

S kartou REGION CARD máte zdarma solnou jeskyni v Alžbětiných lázních a 15% slevu v Zámeckých lázních

Vychutnejte si lázeňské a relaxační procedury s využitím karlovarské vřídelní vody a rašeliny. Alžbětiny lázně patří k největším lázním v České republice. Oblíbený je bazénový komplex s 25metrovým bazénem, saunou, párou, vířivkami a dětským brouzdalištěm. K dispozici je solná jeskyně a široký výběr procedur. Zámecké lázně, považované za jedny z nejkrásnějších v Evropě, poskytují svým klientům širokou škálu wellness programů. Drahokamem lázní je bazén s termominerální vodou, jediný tohoto druhu v České republice.

Solná jeskyně v Alžbětiných lázních
Zámecké lázně

Muzeum Karlovy Vary

Speciální atrakce pro děti a pro nevidomé

S kartou REGION CARD máte vstup zdarma

Muzeum za svými zdmi ukrývá jedinečnou interaktivní expozici, jejíž součástí je i haptická stezka pro nevidomé. Rovněž se nezapomnělo na malé děti, kteří se mohou seznámit s taji města a regionu prostřednictvím speciálních kukátek. Muzeum má svou tradici v Karlových Varech již od 19. století. Ve dvou patrech nově zrekonstruované budovy je tak k vidění historie lázeňské léčby, vznik samotného města Karlovy Vary, ale i nádherná příroda a řemesla spojená s naším krajem.

Budova muzea
Ukázka z expozice

Moser & Thun

Exkurze do světa českého křišťálu či porcelánu

S kartou REGION CARD máte vstup zdarma do muzea Moser i do návštěvnické centra Thun

Poznejte místo, kde se rodí kouzelný svět křišťálu Moser. V muzeu Moser na vás dýchne více než 160letá historie ruční výroby skla. Navštívit můžete také prodejní galerii a odnést si kousek křišťálové pohádky domů. V návštěvnickém centru Thun 1794 objevíte pro změnu tajemství porcelánového příběhu největšího výrobce českého porcelánu s více než 220letou tradicí. Sami si vyzkoušejte práci dekoratérů a ozdobte si vlastní výrobky v Porcelánové školičce. Porcelánový výrobek vám následně vypálí a zašlou na vaši adresu, či si jej osobně vyzvednete.

Sklářská dílna Moser
Porcelánová školička Thun

Dětské vnitřní herny

Nekonečná zábava pod jednou střechou

Zábavní centrum Hopa Hopa a Hafík nabízí nepřeberné množství dětských atrakcí, jako jsou například velké prolézačky, skluzavky, skákací hrady, trampolíny, lezecké stěny, bobová dráha, elektrická autíčka, gladiátor aréna či multifunkční sportovní hřiště. Samozřejmostí je dětský koutek pro nejmenší a příjemné posezení s občerstvením.

Hopa Hopa
Hafík
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Pobočku najdete na adrese

Lázeňská 14
360 01 Karlovy Vary

Provozovatel

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary

IČ: 26330725
DIČ: CZ26330725

infocentrum@karlovyvary.cz

mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2022 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen