Lázeňské pobyty
v Karlových Varech

Již po staletí přijíždí do Karlových Varů návštěvníci s nejrůznějšími zdravotními problémy, aby podstoupili lázeňskou léčbu, a odjíždějí zdravější a plni síly. Dopřejte si ozdravující pobyt i vy a využijte navíc příspěvek 5000 Kč na ubytování.

Voucher do lázní

V rámci programu COVID – Lázně vám stát přispěje 4000,- Kč na pobyt v lázních. Slevový voucher je platný do 31.12.2021 v hotelech, které se tohoto programu účastní. Celý proces je velmi jednoduchý…

1

Získejte voucher

Zaregistrujte se na webu kudyznudy.cz/dolazni. Voucher získáte zdarma a registrací se k ničemu nezavazujete. Příspěvek je možno uplatnit na lázeňské pobyty na 6 a více nocí, které obsahují alespoň 5 procedur.
Získat voucher

2

Zarezervujte si ubytování

Vyberte si z nabídky hotelů, které jsou v programu zapojeny. Při rezervaci informujte hotel o vašem voucheru. Sleva 4000 Kč bude poskytnuta při platbě za pobyt a procedury.
Vybrat lázeňský pobyt

Kompletní nabídka lázeňských zařízení?

Pokud Vám nevyhovuje nabídka zařízení v rámci programu COVID - lázně, můžete vybrat z široké nabídky výhodných lázeňských balíčků více než 70ti karlovarských hotelů, které nabízejí lázeňské služby.

Zobrazit lázeňské hotely

Lázně s největší koncentrací léčivých pramenů na světě

Významnou roli při léčbě v Karlových Varech hrají bezesporu teplé léčivé prameny, které jsou unikátní svým složením minerálů, stopových prvků, kysličníku uhličitého a teplotou.

“Pomáhají léčit a předcházet nemocem trávicího traktu, odstraňují funkční poruchy, léčí chronické záněty a stavy po operacích. Víme, že karlovarská komplexní lázeňská léčba také významně snižuje obsah tuku v játrech a pozitivně působí na střevní mikrobiální flóru, čímž zvyšuje imunitu.”

Unikátní klima

Kombinace minerálních pramenů a hlubokých lesů, které obklopují město ze všech stran, způsobuje, že zde dýcháme vzduch s vysokými koncentracemi vzdušným iontů, obdobně jako je tomu např. u moře nebo na horách. Cítíme se zde velmi rychle odpočatí a zbavujeme se bolestí hlavy, nespavosti, alergií ale i psychických potíží, pocitu přepracovanosti a sníženého soustředění.

“Z geosféry jsou zde do troposféry vynášeny biologicky významné prvky a stávají se součástí lokálního bioklimatu. Lázeňské lesy tak v tomto pohledu poskytují atraktivní místa pro procházky s vysoce pozitivním dopadem na lidské zdraví.”

Historické centrum,
kolonády a prameny

Navštívit Karlovy Vary a neprojít se po kolonádě? To by snad ani nebylo možné. Podívejte se, jak nejlépe objevit všechny kolonády při jedné procházce a čím je která kolonáda zajímavá.

Karlovy Vary
REGION CARD

Letos získáte REGION CARD opravdu výhodně. Výrazně jsme ji pro vás zlevnili, abychom vám co nejvíce přiblížili turistické atrakce a nejrůznější aktivity v celém kraji. S kartou máte zdarma veřejnou dopravu, vstup do většiny muzeí, na hrady a zámky, do bazénu, aquaparku, apod.

Koupit kartu on-line

Pokud vám nevyhovuje zakoupení karty online, lze ji získat v infocentru, či ve vybraných hotelech (informujte se při rezervaci vašeho ubytování).

REGION CARD - Dospělý

Dospělý
  • 2 dny: 650 Kč 350 Kč
  • 4 dny: 1000 Kč 550 Kč
  • 7 dní: 1500 Kč 1000 Kč

REGION CARD - Rodina

Rodina
  • 2 dny: 1400 Kč 1000 Kč
  • 4 dny: 2300 Kč 1300 Kč
  • 7 dní: 3500 Kč 2000 Kč
(2 dospělí + 2 děti do 15 let)

Zdarma i se slevou

40+ turistických míst a služeb ZDARMA, 40+ turistických míst se slevou 10-50 %

Doprava

Doprava v Karlových Varech a Mariánských Lázních ZDARMA

Průvodce

Tištěný průvodce ZDARMA
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Infocentrum

Lázeňská 14
360 01 Karlovy Vary

  • Po - Ne: 8:00 - 18:00
  • (Pauza: 12:30 - 13:00 )
mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2021 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen