Lázeňské pobyty
v Karlových Varech

Již po staletí přijíždí do Karlových Varů návštěvníci s nejrůznějšími zdravotními problémy, aby podstoupili lázeňskou léčbu, a odjíždějí zdravější a plni síly. Dopřejte si ozdravující pobyt i vy a využijte navíc příspěvek 5000 Kč na ubytování.

Získejte zdarma voucher na 5000 Kč pro lázeňské pobyty

V rámci podpory turismu vám město Karlovy Vary přispěje na ubytování během vašeho lázeňského pobytu. Slevový voucher je platný do 31.3.2021 ve všech hotelech, které se tohoto programu účastní. Celý proces je velmi jednoduchý…

1

Získejte voucher

Zaregistrujte se na webu karlovyvary.cz/voucher. Voucher získáte zdarma a registrací se k ničemu nezavazujete. Po registraci vám přijde e-mail s voucherem - slevovým kódem, který je platný 7 dní. Voucher je možné uplatnit na lázeňský pobyt v minimální délce sedmi nocí a v minimální hodnotě rezervace 19 000 Kč.
Získat voucher

2

Zarezervujte si ubytování

Vyberte si z nabídky hotelů, které akceptují VARY°Voucher. Při rezervaci informujte hotel o vašem voucheru. Hotel vám následně sníží cenu ubytování o částku na voucheru.
Lázeňské balíčky hotelů

Nevyhovují Vám podmínky VARY°Voucheru?

Nevadí. I tak si můžete vybrat z široké nabídky výhodných lázeňských balíčků více než 70ti karlovarských hotelů, které nabízejí lázeňské služby.

Zobrazit lázeňské hotely

Lázně s největší koncentrací léčivých pramenů na světě

Významnou roli při léčbě v Karlových Varech hrají bezesporu teplé léčivé prameny, které jsou unikátní svým složením minerálů, stopových prvků, kysličníku uhličitého a teplotou.

“Pomáhají léčit a předcházet nemocem trávicího traktu, odstraňují funkční poruchy, léčí chronické záněty a stavy po operacích. Víme, že karlovarská komplexní lázeňská léčba také významně snižuje obsah tuku v játrech a pozitivně působí na střevní mikrobiální flóru, čímž zvyšuje imunitu.”

Unikátní klima

Kombinace minerálních pramenů a hlubokých lesů, které obklopují město ze všech stran, způsobuje, že zde dýcháme vzduch s vysokými koncentracemi vzdušným iontů, obdobně jako je tomu např. u moře nebo na horách. Cítíme se zde velmi rychle odpočatí a zbavujeme se bolestí hlavy, nespavosti, alergií ale i psychických potíží, pocitu přepracovanosti a sníženého soustředění.

“Z geosféry jsou zde do troposféry vynášeny biologicky významné prvky a stávají se součástí lokálního bioklimatu. Lázeňské lesy tak v tomto pohledu poskytují atraktivní místa pro procházky s vysoce pozitivním dopadem na lidské zdraví.”

Historické centrum,
kolonády a prameny

Navštívit Karlovy Vary a neprojít se po kolonádě? To by snad ani nebylo možné. Podívejte se, jak nejlépe objevit všechny kolonády při jedné procházce a čím je která kolonáda zajímavá.

Karlovy Vary
REGION CARD

Letos získáte REGION CARD opravdu výhodně. Výrazně jsme ji pro vás zlevnili, abychom vám co nejvíce přiblížili turistické atrakce a nejrůznější aktivity v celém kraji. S kartou máte zdarma veřejnou dopravu, vstup do většiny muzeí, na hrady a zámky, do bazénu, aquaparku, apod.

Koupit kartu on-line

Pokud vám nevyhovuje zakoupení karty online, lze ji získat v infocentru, či ve vybraných hotelech (informujte se při rezervaci vašeho ubytování).

REGION CARD - Dospělý

Dospělý
  • 2 dny: 650 Kč 350 Kč
  • 4 dny: 1000 Kč 550 Kč
  • 7 dní: 1500 Kč 1000 Kč

REGION CARD - Rodina

Rodina
  • 2 dny: 1400 Kč 1000 Kč
  • 4 dny: 2300 Kč 1300 Kč
  • 7 dní: 3500 Kč 2000 Kč
(2 dospělí + 2 děti do 15 let)

Zdarma i se slevou

40+ turistických míst a služeb ZDARMA, 40+ turistických míst se slevou 10-50 %

Doprava

Doprava v Karlových Varech a Mariánských Lázních ZDARMA

Průvodce

Tištěný průvodce ZDARMA
Město zážitků - Karlovy Vary

Líbí se vám Karlovy Vary a chcete se o nich dozvědět více? Pokračujte na karlovyvary.cz, kde najdete podrobnější informace. A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Infocentrum

Lázeňská 14
360 01 Karlovy Vary

  • Po - Ne: 8:00 - 18:00
  • (Pauza: 12:30 - 13:00 )
mesto zazitku
Za podpory

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
© 2020 Karlovy Vary - Město zážitků | Karlsbad geniessen